Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Imbruglia ne ‘ethe’.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Imbruglia ne ‘ethe’.   10/7/2009, 15:26

Ylli i muzikes dhe i telefilmit australian Natalie Imbruglia mund te kete filluar nje lidhje romantike me trasheguesin (ose njerin prej) e fronit Britanik Princin Harry. Cifti jane fotografuar dore per dore duke pare tere qejf nje koncert te The Killers (‘Human’) ne Londer.
Imbruglia, e ndarė nga vokalisti i Silverchair (grup alternative-rock-u australian), Daniel Johns, nė 2008, pas koncertit ka shijuar nje darke tipike londineze (pra jo nen driten e qirinjve) me bjondin me faqe te kuqe.

“Harry dukej i gėzuar ne krah te saj. Gjate koncertit kercenin te kapur dore per dore, dhe benin shaka. Kane qeshur gjate gjithe nates” " komenton ‘The Sun’ fotot e shkrepura nga paparacet e saj.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Imbruglia ne ‘ethe’.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: