Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bashke bashke?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bashke bashke?   10/7/2009, 15:27

Kanye West, pas zgjenjimeve te hedhura ne tekste dhe nota deshpirimi ne albumin e tij 808s & Heartbreak (2008), me kenget si ‘Heartless’ apo ‘Love lockdown’, mund te kete gjetur serish lumturine ne krah te ish-tė dashurės, Amber Rose. Ata kane kercyer bashke gjate gjithe ceremonise BET Awards2009.
Edhe pse ai vete tha per median se ishte ndare mer Rose nė fillim tė kėtij muaji, pas vetem njė jave u pane te hanin bashke ne nje nga restorantet me te mira nė Hollywood.

Po ndonjehere dashurite e medha kthehen ne shoqeri. E thote edhe ajo kenga e Nelly Furtado-s ‘Flames to dust, lovers to friends, why do all things comes to an end’ " ‘Flaka ne hi, dashuria ne miqesi, pse gjithcka e bukur e ka nje fund’.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Bashke bashke?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: