Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jackson Case

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jackson Case   10/7/2009, 15:28

Familjarėt e te ndjerit Michael Jackson kėrkojnė qė te perseritet me kujdes autopsia e mbretit te pop-it per te ditur me siguri arsyen qe i mori atij jeten pak kohe para se te mbushte 51 vjec.
Kėrkesa pėr kete pėrsėritje eshte bere mesa duket edhe per te kuptuar rolin e kardiologut Conrad Murray, ai i cili kishte ndjekur Jacksonin kohet e fundit, dhe qe i kishte rekomanduar ilacet qe ky i fundit konsumonte.

Mbreti i muzikės pop pėr njė periudhė tė gjatė kohore ka pėrdorur qetėsues mendore dhe fizike, ndaj dyshohet se trupi i tij nuk mund te mbante nje sasi kaq te madhe dhe kjo ka sjelle edhe atakun kardiak.
Gjithcka pritet te sqarohet ne ditet ne vazhdim.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Jackson Case
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: