Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Elbasan, raste tė reja tė pickimieve nga gjarpėrinjtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Elbasan, raste tė reja tė pickimieve nga gjarpėrinjtė   25/7/2009, 15:46

Nė Elbanan janė shtuar rastet e personave qė paraqiten nė spital, pėr shkak tė pickimit tė gjarpėrinjve, apo insekteve tė tjera helmuese. Sipas informacioneve kanė qenė tė paktėn 10 raste qė janė paraqitur nė spitalin kirurgjik tė qytetit pėr shkak tė kėtyre problemeve. Pjesa mė e madhe e pacientėve janė fėmijė. Fatmirėsisht ata janė paraqitur nė kohė pėr tė marrė trajtim mjekėsore dhe tashmė gjendja e tyre ėshtė jashtė rrezikut pėr jetėn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Elbasan, raste tė reja tė pickimieve nga gjarpėrinjtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: