Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kuēi; Kosova "kujdes" me Beogradin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kuēi; Kosova "kujdes" me Beogradin   25/7/2009, 15:47

Zv.kryeministri i Kosovės Hajredin Kuci ka deklaruar se kontaktet e misionit EULEX me Beogradin nuk janė njėsoj si me Tiranėn. Ai tha se Prishtina ka qenė korrekte nė reagimet e saj, tė cilat duhet t’i kenė tė qarta edhe zoti Fejt, pėrfaqėsuesi civil ndėrkombėtar. Kuci thekson se cdo lėvizje me Beogradin duhet tė jetė nė transparencė tė plotė jo vetėm tė vendorėve por edhe ndėrkombėtarė qė punojnė nė Kosovė. Pėrfaqėsuesi Civil Ndėrkombėtar nė Kosovė, Feijt deklaroi dy ditė mė parė se ėshtė nė dijeni pėr bisedimet e EULEX-it me zyrtarėt nė Beograd, madje, sipas tij, pėr kėtė janė nė dijeni edhe zyrtarėt kosovarė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kuēi; Kosova "kujdes" me Beogradin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: