Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Teheran, pėrleshje mes policisė dhe manifestuesve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Teheran, pėrleshje mes policisė dhe manifestuesve   3/8/2009, 21:52

Janė zhvilluar pasdite nė Teheran pėrleshje mes pollicisė dhe manifestuesve, qė kundėrshtojnė marrjen e detyrės sot nga presidenti, Mahmud Ahmadinexhad. Lajmi jepet nga disa faqe iraniane tė internetit dhe nuk konfirmohen zyrtarisht, veē sqarimeve se pėrleshje po zhvillohen nė disa zona tė Teheranit. Ndėrkaq SHBA-tė njoftojnė, se kanė nisur tė diskutojnė me aleatėt e tyre europianė dhe Izraelin pėr tė ndėrmarrė sanksione edhe mė tė ashpra kundėr Teheranit, meqė regjimi iranian kundėrshtoi ofertėn pėr dialog tė presidentit Barak Obama.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Teheran, pėrleshje mes policisė dhe manifestuesve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: