Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Video nė Albade.com

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Video nė Albade.com   5/9/2009, 05:05

Pėrshėndetje,

Tani keni mundėsi tė postoni edhe video nga Youtube.com Google.com etj, lexoni regullat mė posht se si mud tė postosh video dhe qfar regulla nevoiten:

- Hapni temė tė re pėr cdo Video.
- Video duhet qė tė jet pa tjetėr nga uebfaqja 'YouTube.com'.
- Video me material porrnografike nuk lejohen, ndodhė qė tė pėrjashtoheni nga forumi.
- Nėse video pėrmban material humoristik nė titullin e shėnoni [Humor] dhe pastaj teksti nėse ėshtė muzikė e bėn [Muzike] etj.

Shembull:
[Humor] Stupcat - Egjeli 2
[Muzike] Adelina Ismaili - Mos ma ndal


Pyetje:
Si mund tė postoj video , nuk di ku tė klikoj dhe si ?

Pėrgjigjje:
Sic tregova edhe mė lartė video duhet tė jetė nga uebfaqja 'YouTube.com' tash do tju tregoj si postoni njė video shiko shembullin mė poshtė .

Shembulli :
Ne duam ta psotojm kėtė video https://www.youtube.com/watch?v=kCVGHSMZ0ws
me lart e kam bėrė at codin me ngjyrė tė kuqe sepse atė cod ju duhet ta kopjoni dhe ta postoni nė forum kėshtu:

Kodi:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kCVGHSMZ0ws[ /YOUTUBE ]

Rezultati:


Ju faleminderit. Nese ju duhet ndihme shkruani ketu.

Stafi Albade.com

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Video nė Albade.com
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: