Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vogue ngel Victorian.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vogue ngel Victorian.   23/9/2009, 02:25

Victoria Beckham ka humbur shanset e saj pėr tė dalė nė kopertinen e revistės ikone amerikane te modes: Vogue.
Sipas “Daily Mail”, Posh-Spice kishte hequr Exstension (zgjatimet artificiale te flokeve) dhe ka ndryshuar numrin e gjoksit (mesa duket e ka bere me te vogel) per te dale ne kete kopertine. Por ne te njejten kohe ka pozuar edhe per rivalen e Vogue, Elle Magazine, ndaj te irrituar nga ky veprim i super-mamase stafi i Vogue e ka pezulluar kopertinen, madje nen ze thone se nuk duan tja dine me per Znj. Beckham.


“Victoria per shkak se ka pozuar per Elle, nuk do te jete pjese e Vogue per te pakten kater muaj. Kjo per nje njeri te deshperuar per publicitet nuk eshte pak" thone zera te brendshem te revistes.
Sidoqofte ajo ka qene ne kopertinen e edicionit rus dhe britanik te ‘bibles’ se stilisteve : Vogue.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Vogue ngel Victorian.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: