Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ne nje ishull vetem me?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ne nje ishull vetem me?   23/9/2009, 02:27

Robbie Williams dhe Kylie Minogue. Williams ka mposhtur rivalin e tij Liam Gallagher duke u votuar si kėngėtari me tė cilin shumica e njerėzve do tė dėshironin te ishin ne nje ishull te vetmuar tip Robinson Kruzo apo Tom Hanks tek ‘Cast Away’.
‘Bastardi’ i “Feel”, duket se ka fituar simpatine e meshkujve dhe femrave, te cilat e shohin ate jo aq sa nje seks-simbol sa nje njeri me sens te holle humori dhe argetues.

Sir Paul MCCartney, zuri vendin e dytė, dhe Mick Jagger, zuri vendin e tretė. Eminem duhet te kenaqet me vendin e katert, mesa duket shume i zemeruar per shijet e njerzve dhe ne vendin e peste gjysma e dikur-Oasis Liam Gallagher.

Sa i perket kengetareve femra kryeson Kylie Minogue ndjekur nga 1 e pesta e “Girls Aloud”, Cheryl Cole. Me pas vijne me rradhe Leona Lewis, Madonna (shume plake per te qene e para) dhe Lady GaGa (shume e cuditshme te rrish me nje femer qe perflitet te jete mashkull).

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ne nje ishull vetem me?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: