Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Janet Jackson ne udhekryq.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Janet Jackson ne udhekryq.   23/9/2009, 02:29

Janet Jackson ka thene se i ndodh shpesh te harroje se vellai i saj, Mbreti i Pop-it, Michael ka vdekur. E ka shume te veshtire ta pranoje kete fakt. 43-vjeēarja, me e vogla e familjes Jackson, po kalon caste te veshtira ne gji te familjes me te tronditur te ketij viti ne bote, pas humbjes se mitit te Pop-it me 25 Qershor te ketij viti pas nje mbidoze Propofoli.

- “Vėllai im ėshtė, desha tė them ishte... mė falni, s’mbe besohet se do them ishte…”, ka thene e perlotur Janet, hallet e se ciles nuk perfundojne ketu.
Ajo ka konfirmuar gjithashtu se ėshtė ndarė nga nje tjeter njeri i rendesishem ne jeten e saj, i dashuri Jermaine Dupri. Per ndarjen e tyre spekulimet kishin kohe qe qarkullonin.
Dupri mungoi nė ceremoninė e varrimit tė vėllait tė Janet, Michael Jackon, dhe kjo i nxiti faqet e thashethemeve tė spekulojnė se ata i kanė dhėnė fund lidhjes sė tyre shtatėvjeēare.

Zerat e pakonfirmuar thone se Janet edhe pse tashme beqare, po shikon mundesine per tu bere mama, duke adoptuar nje femije.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Janet Jackson ne udhekryq.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: