Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mickey Rourke ėshtė duke kėrkuar dashuri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mickey Rourke ėshtė duke kėrkuar dashuri   23/9/2009, 02:30

Beqar edhe pse ‘i lashte’: Mickey Rourke ėshtė duke kėrkuar dashuri nė Londėr. E ka ndare mendjen, o britanike o hic fare.
Pas divorcit nga Carre Otis mė 1998, Rourke ka preferuar tė qėndrojė vetėm me qenin e tij. Po mbase tani ka ardhur koha per te kerkuar nje dashuri te re, dhe per te ‘Parajsa Femerore’ eshte Britania e Madhe.

- “Jam duke kėrkuar nuse. Angleze. Dua te jetoj ketu, kam gjetur nje palester te mire, dhe me thene te drejten Londra eshte per mua si shtepi e dytė”, ka thėnė kandidatura Oscar per aktorin me te mire tek ‘The Wrestler’. Nese nuk e keni pare e gjeni tek Hits! Ne DIGITALB.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Mickey Rourke ėshtė duke kėrkuar dashuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: