Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cobain nuk eshte per tu shitur.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Cobain nuk eshte per tu shitur.   23/9/2009, 02:31

E veja e Kurt Cobain Courtney Love ka kėrcėnuar se do tė ngrejė padi ligjore kundėr nje kompanie lojerash te cilet kane shfrytezuar imazhin e ishbashkeshortit te saj per nje loje qe quhet Giutar Hero.
Gjiganti i lojėrave, Activision, ka krijuar karakterin e Cobainit nė Guitar Hero 5, qė ėshtė hedhur nė treg mė date 1 te ketij muaji.

Nirvanisti shfaqet krahas te tjere idhujve: Jimi Hendrixit, Johnny Cash, Shirley Manson dhe Matt Bellamy.

Kompania kishte thėnė se ka siguruar lejen nga pjesetaret e tjere te Nirvanave, madje edhe nga vete Love e cila pretendon te kunderten dhe thote se do ta coje ceshtjen ne gjyq.
Kjo ngeli gjyqeve.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Cobain nuk eshte per tu shitur.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: