Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 MTV Music Awards ‘prishet’ nga West.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: MTV Music Awards ‘prishet’ nga West.   23/9/2009, 02:32

Kanye West ėshtė serish i pakenaquri i mbremjes, ne ceremomine e ketij viti te MTV Video Music Awards ne New York. Nuk eshte hera e pare qe artisti ngjitet ne skene per te protestuar mbi cmimin e marre.
Reperi nuk ishte dakord qe Taylor Swift te merrte ‘Video Mė e Mirė e nje artisteje Femėr’, duke thene se “Single Ladies (Put A Ring On It)” ishte ku e ku me e mire. Dhe per kete duhet ti japim plotesisht te drejte.
Gjate kohes qe Taylor ishte duke falenderuar, ai eshte futur mes saj dhe mikrofonit duke thene:

- “Taylor, unė jam vėrtet i lumtur pėr ty, do tė lejoj te pėrfundosh, por dua te them: Beyonce ka bere nje prej vidoeve me te mira jo vetem te vitit por te te gjitha koherave”
Per pak sa ne skene ska plasur skandali kur Pink donte te hynte ne skene, fatmiresisht e ndaluar nga forcat e sigurise.

West edhe me pare ka protestuar haptazi: me 2004 kur cmimi ‘ju vodh’ nga Gretchen Wilson.
Njė vit mė pas, 2005, nė MTV Europe Music Awards, ai u ngjit nė skenė pasi videoja e tij “Touch the Sky” humbi ndaj videos sė Justice dhe Simian, “We Are Your Friends”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
MTV Music Awards ‘prishet’ nga West.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: