Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vit humbjesh te medha.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vit humbjesh te medha.   23/9/2009, 02:33

Vazhdojne humbjet e medha nder artiste gjate ketij viti. Njerez te medhenj qe ikin nga kjo bote para kohe. Te henen ne mbremje ishte koha per 57-vjeēarin Patrick Swayze, i cili nderroi jete pas luftės 20 mujore me kancerin ne pankreas. Lajmi eshte dhene nga zedhenesja e aktorit dhe balerinit te ‘Dirty Dancin’.
- “Patrick Swayze ka ndėrruar jetė qetėsisht prane familjes pas luftes me kancerin ne 20 muat e fundit”, tha Annett Wolf nė deklaratėn e publikuar te henen ne mbremje.

Gruaja e Swayze, Lisa, ka thėnė pėr “ABC News”, se ajo dhe vėllai i aktorit Donny Swayze, ishin prane tij nė momentin kur Patrick mbylli syte nje here e pergjithmone.
-
Dy filmat me te njohur te Swayze jane "Dirty Dancin" dhe "Ghost", super te pare edhe ne Shqiperi ne fillimin e viteve ’90. Ai ishte diagnostikuar me kancer nė janar tė vitit 2008, dhe perkunder parashikimeve te mjekeve ai arriti te jetonte me gjate.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Vit humbjesh te medha.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: