Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cruise out again.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Cruise out again.   23/9/2009, 02:34

Perpara se filmi i fundit i te ndjerit Heath Ledger te dale ne kinema, regjisori Terry Gilliam ka folur per mediat, per kohen e veshtire pas vdekjes se protagonistit te "The Imaginarium of Doctor Parnassus".
Ylli i filmit “Mission: Impossible”, Tom Cruise ishte shprehur i gatshėm ta zėvendėsonte Ledger, mirėpo Gilliam e kishte rrefuzuar duke pretenduar se Cruise nuk ishte i duhuri.

“Dėshiroja aktorė tė cilėt ishin miq tė Ledger. Vdekja e Heath krijoi njė situate qe kėrkonte zgjidhje tė zgjuar. Kam shkuar deri aty sa te bej gjera qe s’me shkonte ne mendje” thotė Gilliam.

Regjisori e ka konsideruar kreative mėnyrėn e kompletimit tė filmit me tre aktorė: Johnny Depp, Jude Law dhe Colin Farrell, tė cilėt luajnė tė njėjtin karakter me njė transformim tė lehtė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Cruise out again.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: