Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Justin Timberlake nuk ka qene edhe aq ne "qejf"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Justin Timberlake nuk ka qene edhe aq ne "qejf"   23/9/2009, 02:35

Edhe pse i gėzuar pėr ēmimin e parė Emmy ne karrieren e tij, Justin Timberlake nuk ka qene edhe aq ne ‘qejf’ pasi edhe pse i pranishem ne ceremoni gjendja e tij shendetesore nuk ishte me e mira.

Madje ai aty ishte vetem, pa te dashuren Jessica Beil e cila ishte dhe me rende, shtrire ne krevat me grip: fale zotit jo gripi AH1N1. Timberlake ka thene per mediat e pranishme:

- “Unė jam goxha me mire, ndersa ajo (Jessica Beil) eshte duke ngulcuar ne krevat… Jemi bere njesoj”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Justin Timberlake nuk ka qene edhe aq ne "qejf"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: