Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Njeriu i pare qe nuk merret me thashetheme.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Njeriu i pare qe nuk merret me thashetheme.   23/9/2009, 02:36

Eshte Jennifer Aniston e cila ka thėnė se nuk i intereson jeta private e tė tjereve, tė famshem apo jo. Kjo mbase eshte edhe arsyeja se pse hutohet kaq shume sa here qe te gjithe, i madh e i vogel, i famshem ose jo, interesohen per jeten e saj.

‘Rachel’ nuk ka pranuar te tregoje asgje sa i perket sekreteve te saj, dhe as nuk preferon te lexoje revistat apo gazetat me sekretet e kolegeve.

“Nuk jam ne dijeni nese ekziston nje rregull i shkruar ku thuhet: je person publik, tani kemi te drejte te gjithe te dime edhe se cfare ngjyre i vesh breket. Eshte e padurueshme” ka thėnė aktorja ne premieren e filmit e saj me te ri duke shtuar

“Edhe pse ka nga ata qe pretendon se ky rregull ekziston une do te jem gjithmone kunder tyre. C’eshte e imja eshte e imja. Ne film nuk jam une, eshte personazhi”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Njeriu i pare qe nuk merret me thashetheme.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: