Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Suri Cruice eshte fotografuar nga dhjetera paparace

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Suri Cruice eshte fotografuar nga dhjetera paparace   23/9/2009, 02:38

Ndonjehere te jesh V.I.P. eshte njesoj sikur te jesh aq i ‘rreshkitur’ sa te provosh edhe gjerat me te pabesueshme. Te kesh prinder te famshem si Tom Cruise dhe Katie Holmes, duhet qe qe e vogel te provosh se je pjese integrale e Hollywoodit, duhet te dukesh gjithmone mire, e kuruar, dhe te besh te tjeret qe te flasin per ty, edhe pse mund te jesh vetem 3 vjec.
Suri Cruice eshte fotografuar nga dhjetera paparace ndersa ecte (o sfilonte, su mor vesh) me takat e saj te bardha.
Qe femijet mund te veshin taka, kjo nuk eshte ne kundershtim me asnje ligj boteror. Qe mund te demtoje shendetin e femijeve, per kete s’dime ctju themi sepse s’ka pasur ndonje reagim eksperti. Por qe nuk jemi mesuar te shohim nje tre-vjecare me taka taka, kjo eshte e sigurte…
E sigurte eshte gjithashtu se vajza ka te ardhme.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Suri Cruice eshte fotografuar nga dhjetera paparace
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: