Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie vazhdon "te futet ne uje"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jolie vazhdon "te futet ne uje"   23/9/2009, 02:39

Angelina Jolie ka merakosur serish miqte e saj per shkak te kilogrameve, qe cdo dite e me shume jane gjithmone e me pak.
Ne nje shkrim te “National Enquirer”, Jolie eshte bere aq e ‘paket’ sa i duken shume qarte kockat dhe duhet bere dicka sa me pare, para se shendeti i saj te shkaterrohet plotesisht. Aktorja i la te gjithe me goje hapur ne muajin prill kur po xhironte filmin “Salt”, ndersa u fotografua ne nje gjendje qe minimalisht te bente pershtypje.
Angelina ka humbur kile te tjera qe nga ajo periudhe. Shkaku kryesor thuhet te jete kriza qe ka prekur ciftin. Edhe pse nga goja e saj nuk ka dale asnje pohim...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Jolie vazhdon "te futet ne uje"   24/9/2009, 20:02

haha mire ka kjo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jolie vazhdon "te futet ne uje"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: