Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie zevendeson Theron?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jolie zevendeson Theron?   12/10/2009, 20:02

Angelina Jolie mund ti rrembeje nje rol Charlize Theron per te perforcuar reputacionin e saj prej vajze qe nuk i respekton rregullat dhe kerkon ti marre gjerat me hir o pahir. Po flasim per remake-un e "Anthony Zimmer", filmit francez te 2005.
Charlize Theron dhe Tom Cruise kishin qene zgjedhja e pare e “The Tourist’’ titulli i ri i filmit qe flet per nje agjente e cila kthehet ne te kerkuar nga policia kur vihet ne ndjekje te te dashurit te saj. Pak kohe me vone Cruise u tėrhoq nga filmi pėr tė luajtur nė filmin “Wichita” me Cameron Diaz, ndėrsa nė vend tė tij ėshtė angazhuar Sam Worthington.

Ndėrkohė, Jolie do tė jete zevendesuesja e rradhes pasi Theron, kur ka degjuar se c’po behet ne kurriz te saj, ka vendosur te terhiqet.
Kudo ka brryla.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Jolie zevendeson Theron?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: