Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 BET Awards: mbreteron T.I

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: BET Awards: mbreteron T.I   12/10/2009, 20:04

Edhe pse ne burg, influenca e tij eshte e madhe. T.I. ishte fitues i dy ēmimeve nė ceremoninė e tė shtunės , BET Awards.
Kėngėtari aktualisht ėshtė duke kryer dėnimin prej 366 ditėsh nė Arkanzas si pasojė e armėmbajtjes pa leje.

“Paper Trail” ka qenė i suksesshėm nė klasifikime, duke justifikuar edhe cmimin per albumin me te mire te vitit. Cmimi tjeter ishte ai i Bashkepunimit me te mire, me Rihannen tek “Live Your Life”.

Ēmimet i mori e fejuara e reperit, Tameka 'Tiny' Cottle, e cila lexoi njė letėr qė e kishte shkruar T.I. ku thoshte se edhe pse nuk ishte i pranishėm fizikisht, shpirti i tij ishte aty i lumtur per nje mbeshtetje kaq te madhe.
Kur je i lumtur ditet e burgut ecin me shpejt.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
BET Awards: mbreteron T.I
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: