Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dėnohen me 90 vjet burg tre ish-luftėtarė tė UĒK-sė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dėnohen me 90 vjet burg tre ish-luftėtarė tė UĒK-sė   12/10/2009, 20:08

Dėnohen me 90 vjet burg tre ish-luftėtarė tė Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės. Vendimin e mori Kolegji i Gjykatės sė Lartė nė Prishtinė i drejtuar nga gjykatėsi ndėrkombėtar Emilio Gati. Burim e Arsim Ramadani dhe Arben Kiqina u dėnuan me nga 30 vjet lirie, pėr vrasjen e 5 pjesėtarėve tė njė familjeje shqiptare, nė tetor tė 2001-it. Ngjarja ndodhi nė fshatin Baincė tė Drenasit. Fillimisht Unmik-u dėnoi 11 persona tė akuzuar pėr kėtė krim, por 7 prej tyre fituan lirinė pas apelimit tė ēėshtjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Dėnohen me 90 vjet burg tre ish-luftėtarė tė UĒK-sė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: