Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna = Zhurme.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Madonna = Zhurme.   28/10/2009, 16:04

Edhe pse ka shume nga ne qe do te donim shume te kishim komshie Madonnen, ka edhe nga ata qe nuk dua tia shohin bojen. Mbreteresha e Pop-it ėshtė duke u pėrballur me njė akuzė nga njė fqinje e saj, e cila e ka akuzuar kėngėtaren se e ka shndėrruar shtėpinė e saj nė New York nė njė vend provash.
Karen George, e cila jeton nje kat me sipėr, nuk duron dot me zerin e larte te muzikes dhe zhurmes qe vjen nga shtepia e Madonnes. Ceshtja eshte derguar ne Gjykaten e Larte, Manhattan te premten e shkuar.

George ka akuzuar gjithashtu anėtarėt e bordit tė ndėrtesės, tė cilėt sipas saj kane shkelur njerin sy, sepse banorja e nderteses eshte ajo qe eshte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Madonna = Zhurme.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: