Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Puthje lezbike per bamiresi.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Puthje lezbike per bamiresi.   28/10/2009, 16:07

Charlize Theron per nje nate ka puthur nje femer te individ te seksit te saj. Ka ndodhur te enjten kur fituesja e cmimit Osckar ka puthur nje vajze duke mbledhur 140 mije dollare qe do te shkonin per bamiresi. Organizuar nga ‘OneXOne’ nė San Francisco, Kaliforni, kur Matt Damon u tėrhoq ne momentet e fundit (prej nje urgjence familjare) Theron e ka zevendesuar duke u dhene e tera, nga qafa e lart.

Fillimisht Theron duhet thjesht te prezantonte nje ankand per udhetim ne Afriken e Jugut ne kohen e Kampionatit Boterore te futbollit, por kur pa se oferta ngeci ne vleren 37 mije dollare propozoi dicka tjeter, shume me pikante.

Nje puthje 7 Sekonda, per te cilen u ofruan jo pak por 140 mije dollare nga nje e pranishme, e cila duhet thene ka perjetuar puthjen me te vecante te jetes se saj… E cjane fundja 140 mije dollare.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Puthje lezbike per bamiresi.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: