Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ta kesh motren VIP

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ta kesh motren VIP   28/10/2009, 16:09

Victoria Beckham do ti beje te motres nje dhurate shume te majme per Krishlindje. I ka ofruar ti paguaje dasmen.
HollyScoop.com shkruan se Posh-Spice ka menduar te paguaje dasmen e motrės sė saj tė vogėl, Louise, tė organizojė dhe tė financojė ēdo gjė gjatė martesės me tė dashurin Darren Flood, e vendosur te mbahet me 27 dhjetor.

Victoria i ka thėnė motres ‘Nuk mė intereson sa kushton, do tė jetė njė dhuratė e imja pėr Krishtlindje’.

Ish-kėngėtarja qe tani po merret me arkitekture interne ka kontraktuar Vera Wang per te realizuar fustanin e nuserise.
Ndonjehere dasmen e endrrave te realizon motra dhe jo burri.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ta kesh motren VIP
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: