Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Formula 1:Sezoni i ardhshėm, nė garė edhe njė pilot 'Sena'

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Formula 1:Sezoni i ardhshėm, nė garė edhe njė pilot 'Sena'   31/10/2009, 18:15

Formula 1 nuk do tė mbetet pa njė mbiemėr “Sena”. Pikėrisht nipi i pilotit tė madh Airton Sena, do tė jetė nė timonin e njė makine tė Formula 1 nė sezonin e ardhshėm. Bruno Sena, 26 vjeē, ka firmosur pėr “Kamos Meta”, ekipit brazilian qė sapo ka hyrė nė shoqatėn, e cila bashkon ekipet e Formula 1. Pėrgjegjėsi i kėtij ekipi, Enrike Rodrigez de Kastro, tha se ėshtė nder pėr “Kampos Meta” qė tė rikthejė mbiemrin Sena nė Formula 1.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
BlueScreen

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Formula 1:Sezoni i ardhshėm, nė garė edhe njė pilot 'Sena'   2/11/2009, 19:16

Hajde mashallah.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Formula 1:Sezoni i ardhshėm, nė garė edhe njė pilot 'Sena'
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: