Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gjykata e Hagės, shqyrton hapjen e njė qendre me materiale..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Gjykata e Hagės, shqyrton hapjen e njė qendre me materiale..   31/10/2009, 18:17

Gjykata e Hagės po e shqyrton nevojėn pėr hapjen e njė qendre pėr grumbullimin e materialeve nė Kosovė. Deklarata ėshtė bėrė nga drejtuesja e dhomės gjyqėsore tė Gjykatės, Ketrin Marshi Uhel, gjatė njė takimi me Ministren Kosovare tė Drejtėsisė, Nekibe Kelmendi. Sipas saj, Haga ėshtė duke marrė informacione nga tereni, nėse ėshtė e nevojshme hapja e njė qendre pėr grumbullimin e materialeve tė Gjykatės, ku qytetarėt e Kosovės mund tė informohen dhe mund tė kenė akses nė rastet qė janė gjykuar nė Hagė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Gjykata e Hagės, shqyrton hapjen e njė qendre me materiale..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: