Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lidhje Serioze mes Chatit !?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Lidhje Serioze mes Chatit !?   2/11/2009, 19:15

A mendoni se mund te ket lidhje serioze mes dy te dashuruarve nepermjet chatit...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   6/11/2009, 04:51

Mendimi jem esht JO...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   13/11/2009, 15:58

Bjonda flm per pergjigjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   14/11/2009, 16:45

Mundet more pse mos mundet qy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   21/11/2009, 15:59

Pershendetje, Une mendoj qe mundet te kete lidhje serioze duke mar parasysh qe ne ditet e sotme shum dyshe jane njohtuar dhe kan qel familje ne ate menyre. Ne kete shekull gjithqka eshte e mundur.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   22/11/2009, 17:03

ProfessionaL flm per pergjigjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   22/11/2009, 17:04

Admin you are nr:1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   28/11/2009, 17:36

BlueScreen ti mbasi e ke qelur kete teme: nuk e ke dhen opinionin tend, kisha pas deshire ti qfar mendimni ke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 36
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   28/11/2009, 17:52

Esht nje tem interesante.. sepse gjithcka ne bote esht duke ndodhur qe me nuk kem pse te quditemi.. Ne interneti te sjellesh nje simpati, e cila te ben te ndjehesh me at person mir.. Por nuk mund te flsim per nje Dashuri.. Sepse esht ne pytje se si do jet ajo ne at pik kur te takohen ata dy persona..githcka mund te vij me ndryshe se sa ke menduar... Per kete mendoj se mund te jet nje simpati ndoshta edhe e tepert, por smund te flasim per dashuri.. Thjesht esht iluzion qe ja imponojm vehtes....Por nqoft se pas takimit behet vertet Dashuri..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   2/12/2009, 16:24

Bukuroshja te na kur ka dasma, ateher mblidhen njerez nga te gjith ane, njerez qe se kem taku asnjeher dhe keshtu behet pelqimi pra djali pelqen naj femen ose anasjelltas. Edhe chati asht njelloj, takohen njerez nga e gjith bota dhe qe si kemi pa kur kshu pra pse mos te egzistoje lidhje serioze nepermjet chatit, prej simpatis vjen dhe dashuria....

Bukuroshja gjithsesi flm per pergjigjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   2/12/2009, 16:26

Patjeter TheBest, une mendoj qe egziston lidhja serioze mes chatit duke u bazu ne ate qe shum qifte jane pelqy dhe jane martu nga chati..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   8/12/2009, 05:16

Okej BlueScreen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   4/2/2010, 19:23

Une mendoj qe s'ka mundesi te ket lidhje serioze mes chatit. Ju pershendes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   8/2/2010, 18:22

Ne rregull Albulena, flm per pergjigjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   17/2/2010, 18:01

sps BlueScreen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   22/10/2010, 17:12

Tjeter kush a ka ndonje mendim te ndryshme, nese keshtu mund ta themi ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   23/1/2011, 17:50

Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
33vjecari_dr
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 1
Age : 39
Location : dursi
Registration date : 05/09/2012

MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   5/9/2012, 23:08

besoj se esht shum normale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shkodrani
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 1
Age : 23
Location : 045 632 826
Registration date : 29/11/2013

MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   29/11/2013, 22:04

per:lol: 
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lidhje Serioze mes Chatit !?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lidhje Serioze mes Chatit !?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Chati dhe Chatuesit :: Chati dhe Chatuesit-
Kėrce tek: