Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna rrefen dhunen e Brown

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rihanna rrefen dhunen e Brown   14/11/2009, 17:41

Rihanna, ka treguar se ka qene shume e frikėsuar nga Chris Brown, ai vetem e godiste, dhe ne syte e tij nuk kishte pike miresie.
Rihanna ka treguar se zėnka kishte filluar kur Brown kishte marre nje sms ne telefonin e tij nga nje vajze tjeter.

“Atė natė patėm njė zėnkė. Iu luta te me tregonte per mesazhin por s’pranonte asgje. Nuk doja ta kaloja ate bisede a thua skishte ndodhur asgje sepse nuk ishte hera e pare qe dyshoja per dicka. Nuk mund ta duroja faktin qe ai vazhdonte tė mė gėnjente, e kisha vene me shpatulla pas murit… duhet te me shpjegohej. Reagimi e tij ishte i tmerrshem. Nuk e mendoja kurre se do te behej nje bishe e atille. Ne syte e tij nuk kishte me miresi. Per nje cast kuptova qe nuk ishte ky njeriu qe une doja… por u gjenda e pafuqishme… fundja c’mund te beja”
Rihanna ka vazhduar me tej duke i bere nje thirrje te gjitha vajzave te mos pranojne asnje lloj dhune nga bashkeshortet apo te dashurit e tyre.
Kush te rreh… absolutisht nuk te do.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Rihanna rrefen dhunen e Brown
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: