Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fullani: Zhvillimi ekonomik i vendit,ka nevojė pėr modifikim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Fullani: Zhvillimi ekonomik i vendit,ka nevojė pėr modifikim   23/11/2009, 17:34

Filozofia e zhvillimit ekonomik tė vendit ka
qenė e saktė, por ende ka nevojė pėr modifikime, qė favorizojnė rritjen
e efiēencės. Kėshtu deklaroi sot guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė,
Ardian Fullani, nė njė takim me bizneset kryesore tė vendit. Duke folur
pėr ndryshimet, me qėllim kalimin nga njė ekonomi nė tranzicion, nė njė
ekonomi nė zhvillim, Fullani tėrhoqi vėmdendjen nė tre ēėshtje
kryesore. Sipas guvernatorit ekonomia shqiptare, nuk ka krijuar ende
njė sektor eksporti konkurues, vuan ende dobėsitė strukturore dhe i
nevojitet pėrmirėsim nė efiēencėn e pėrdorimit tė fondeve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fullani: Zhvillimi ekonomik i vendit,ka nevojė pėr modifikim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: