Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tiranė, ndėrtimorėt nisin prishjen e njė ndėrtese 12-katėshe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tiranė, ndėrtimorėt nisin prishjen e njė ndėrtese 12-katėshe   8/12/2009, 05:28

Nė qendėr tė Tiranės, Policia Ndėrtimore ka nisur prishjen e fasadės tė njė ndėrtese 12-katėshe ende e papėrfunduar, pronė e shtetasit Ilir Mata, kunati i deputetit socialist Dashamir Peza. Ai ėshtė ndėr emrat e parė tė pėrmendur nga kryeministri Berisha, si pėrfitues i paligjshėm i sipėrfaqeve nė kryeqytet. Njė fadromė e Inspektoriatit nėn varėsinė e Ministrisė sė Punėve Publike, goditi njė pjesė tė mirė tė fasadės nė dy katet e para. Aksioni u mbėshtet nga uniformat blu. Jo zyrtarisht, thuhet se ndėrtimorėt vepruan pėr tė ndaluar ngritjen e njė tuneli, pėrmes tė cilit tė kalojnė banorėt e lagjes, pas “Hotel Tiranės”. Ndėrkaq, ende nuk ka njė njoftim zyrtar. Mėsohet se shembja e godinės do tė vijojė mėngjesin e nesėrm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Tiranė, ndėrtimorėt nisin prishjen e njė ndėrtese 12-katėshe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: