Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Trazirat nė Greqi, arrestohen 13 shqiptarė tė tjerė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Trazirat nė Greqi, arrestohen 13 shqiptarė tė tjerė   8/12/2009, 05:29

Edhe 13 shqiptarė janė ndaluar sot pasdite nė pėrleshjet qė shoqėruan pėr tė tretėn ditė radhazi rrugėt e Athinės. Sot nė mbrėmje, sikurse gjatė gjithė ditės, u shėnuan sėrish pėrleshje mes protestuesve dhe forcave tė policisė. Anarkistėt kanė qėlluar me gurė dhe bomba molotov, ndėrkohė qė policia ėshtė pėrgjigjur me gaz lotėsjellės. Janė dėmtuar mjaft vitrina dyqanesh, ndėrsa dy automjete u dogjėn plotėsisht. Rreth orės 19, anarkistėt dolėn nga godina e Politeknikumit, duke iu drejtuar Omonia-s. Rrugėt i ngjajnė pamjeve tė luftės. Vetėm sot pasdite janė ndaluar 43 persona, mes tė cilėve 13 shqiptarė, 2 polakė, 1 serbė dhe 27 grekė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Trazirat nė Greqi, arrestohen 13 shqiptarė tė tjerė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: