Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 FIFA zbardh 5 emrat pėr "Lojtarin e Vitit"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: FIFA zbardh 5 emrat pėr "Lojtarin e Vitit"   8/12/2009, 05:30

FIFA zbardh emrat e 5 futbollistėve nė garė pėr titullin "Lojtari i Vitit". Nė listėn e shkurtėr figurojnė vetėm ata tė kampionatit spanjoll, madje do tė jetė luftė e hapur mes Barceonės dhe Realit tė Madridit. Talenti argjentinas Leo Mesi ėshtė favoriti kryesor. Pretendentė tė tjerė janė Ēavi, Injesta, Kristiano Ronaldo e Kaka’. Ēmimi i cili akordohet nga votat e kapitenėve dhe trajnerėve tė kombėtareve, jepet nė 21 dhjetor nė Zyrih.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
FIFA zbardh 5 emrat pėr "Lojtarin e Vitit"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: