Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Prishja e ndėrtesės 12-katėshe, reagon Ministria e Punėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Prishja e ndėrtesės 12-katėshe, reagon Ministria e Punėve   8/12/2009, 05:31

Ministria e Punėve Publike, reagon lidhur me aksionin e sotėm tė Inspektoriatit Ndėrtimor Urbanistik Kombėtar, pėr prishjen e ndėrtesės 12-katėshe nė qendėr tė Tiranės. Sipas burimeve zyrtare, godina filloi tė shembet mbi bazėn e njė urdhri tė nxjerrė, ku theksohet se nė pėrputhje me ligjin 2502 pėr urbanistikėn ajo nuk ėshtė e ligjshme e ka zėnė dhe njė pjesė tė rrugės". Ndėrkaq, ndėrtesa rezulton se ėshtė pronė e shtetasit Ilir Mata, kunati i deputetit socialist Dashamir Peza. Ai ėshtė ndėr emrat e parė tė pėrmendur nga kryeministri Berisha, si pėrfitues i paligjshėm i sipėrfaqeve nė kryeqytet. Deputetėt socialistė, akuzuan Berishėn pėr ato qė i quajtėn “veprime banditeske”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Prishja e ndėrtesės 12-katėshe, reagon Ministria e Punėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: