Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bashkeshort dhe Keshilltar.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bashkeshort dhe Keshilltar.   8/12/2009, 05:35

Keshtu eshte David per Victoria Beckham e cila keshillohet gjithmone me te per linjen e saj te veshjeve. Asnje nga fustanet nuk kalon ne prodhim pa aprovimin e David.
Kėngėtarja e kthyer ne stiliste e natyralizuar, veshjet e se ciles pelqehen nga fytyrat e njohura si Elle Macpherson, Dannii Minogue dhe Heidi Klum, e kerkon me ngulm aprovimin e David e jo vetem aq, ajo mendon se ai ka nje nuhatjen per ate cka eshte seksi.

“Ai ėshtė njė pėrkrahės i pabesueshėm, nese ai ka zgjedhur dicka, eshte e sigurt qe ajo do te kete sukses” " ka thene Vicky.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Bashkeshort dhe Keshilltar.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: