Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Chris Martin ben per te qeshur.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Chris Martin ben per te qeshur.   8/12/2009, 05:36

Lideri i Coldplay, Chris Martin, u ka bere pershtypje te gjitheve per sensin e tij te humorit, anen e tij komike dhe eshte udhėzuar tė provojė karrierė aktrimi.
Se fundmi ai eshte gjendur ne nje skene me “Ash”, te cilet janė tė befasuar me aftėsitė e aktrimit tė kėngėtarit, i cili i ka impresionuar me paraqitjen nė filmin e tyre tė frikshėm ‘Slashed’. Edhe pse ne shtepi ka nje grua aktore, kurre me pare Martin nuk ishte shtyre drejt aktrimit.

- “Ne kete film ai ishte gjėja mė e mirė. Eshtė vėrtet njė aktor shumė, shumė i mirė.”, ka thėnė kėngėtari i grupit, Tim Wheeler.

Nė filmin e realizuar nga Ash marrin pjese gjithashtu edhe Dave Grohl, nga Foo Fighters, Moby dhe aktori James Nesbitt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Chris Martin ben per te qeshur.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: