Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna nuk pranon te ciftezohet.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rihanna nuk pranon te ciftezohet.   8/12/2009, 05:41

Rihanna ka mohuar thashethemet qe e lidhin ate me yllin e serialit “90210”, Tristan Wilds. " Nuk i kam as numrin e telefonit " ka thene Good girl gone bad.
Qė nga ndarja e vrazhde dhe e pergjakshme me Chris Brown, 21-vjeēarja ka qenė vazhdimisht pjesė e faqeve roze per supozime love storysh.

“Kjo ėshtė qesharake: Vetem sepse ai ishte ne nje feste ne shtepine time me dhjetra njerez te tjere, pavaresisht se une nuk e njoh, gazetat ta bejne te dashur. Une jam vetem dhe me pelqen te jem keshtu te pakten per tani” ka shpjeguar Rihanna e cila do te nxjerre se shpejti ne treg serish muzike te re.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Rihanna nuk pranon te ciftezohet.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: