Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Keys nuk do te jete me vetem mbi pjano.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Keys nuk do te jete me vetem mbi pjano.   8/12/2009, 05:42

Bashke me te mund te jete edhe nje bebe. Te pakten kėngėtarja e R&B, ka shprehur deshiren se deshiron te kete femije. Per Alicia Keys ka ardhur vertete koha.
Edhe pse shume e rezervuar me shtypin e shkruar, thuhet se ajo ka nje lidhje me Swizz Beats, me te cilin gjerat po behen gjithmone edhe me serioze

- “Dua te jem sa me shpejt mama. Besoj pas gjithe ketyre qe kam kaluar do te jete momenti me i bukur ne jeten time. Besoj se edhe krijimtarise sime do ti sjelle gjera te mira ku zhvillim. Ama te kuptohemi sot qe flas nuk kam dicka qe po rritet brenda meje”
Vjen nje kohe per te gjithe.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Keys nuk do te jete me vetem mbi pjano.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: