Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pixie Lott behet aktore dot?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pixie Lott behet aktore dot?   8/12/2009, 05:44

Pixie Lott, emri qe se fundmi ka pushtuar radio e televizione, nuk ngel vetem ne llogoret muzikore… deshira e saj eshte te shperhapet ne mode dhe kinematografi.
E suksseshmja e “Boys and Girls”, me numėr njė-sha ne charte, ka thėnė se sapo tė pėrfundojė turneun do tė provojė veten ne ‘beteja’ te tjera.

“Me ne fund po realizoj turneun e shumepritur, te kendoj materialet e mia para publikut tė madh. Po nuk dua te ngel ketu, deshirat e mia jane te shumta, dhe e di se mund te bej gjera te mira ne mode dhe ne filma… Jam ambicioze dhe e di qe mund tja dal…Uroj qe kjo rruge te me coje atje ku dua” " thote 18 vjecarja ne nje interviste te fundit.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Pixie Lott behet aktore dot?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: