Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Snoop Dogg dhe marredheniet me statujen.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Snoop Dogg dhe marredheniet me statujen.   8/12/2009, 05:47

Gangesterrit te West Side nuk i intereson shume per kandidaturat. Ato nuk kane asnje vlere nese nuk merr nje cmim.
I rikthyer me “Gangsta Luv” ėshtė kandiduar ne ceremonine e Oskareve te Muzikes Grammy Awards, dhe kjo nuk eshte e para here, sikurse nuk eshte e para here qe nuk fiton nje cmim.

- “Kolegėt mė respektojnė, dhe me vjen keq qe industria nuk e ben kete. Jo se e bazoj karrierėn time nė fitimin e ēmimeve mirėpo kur te kane nominuar nja 30 here dhe nuk ke fituar asnjehere… kjo ska kuptim. C’duhet te bej per te fituar nje cmim?” ka thene Doggy i irrituar.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Snoop Dogg dhe marredheniet me statujen.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: