Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cthurjet e Jolie…

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Cthurjet e Jolie…   5/2/2010, 17:33

Per te cfare nuk thuhet: E fundit: Angelina Jolie ka bere seks me Lady GaGa.
Keshtu shkruan Ian Halperin, autorit i bestsellerit te ketyre diteve ne Ameriken e Veriut: “Brangelina: The Untold Story of Brad Pitt and Angelina Jolie” (Historia e pathene e Brangelina-s). Jolie-s mund ti kete ‘shpetuar’ me Gaga-n nderkohe qe bashkejetonte me Pitt.
Jolie, e cila ka pranuar te kete pasur marredhenie me femra ne te shkuaren, jane pare ne hotelin Beverly Wilshire te hyjne se bashku.
Kjo nuk ėshtė hera e parė qė Jolie akuzohet pėr tradhti ndaj Pitt, pasi javėn e kaluar u tha se aktorja kishte patur nje lidhje te shkurter me mesuesin e saj te diksonit me te cilin kishte punuar gjate filmit ‘Salt’ (ne kinema kete vit).
Sidoqofte cifti vazhdon te jete bashke, dhe nga sa duket te lumtur e te gezuar.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Cthurjet e Jolie…
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: