Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Urimet me te thella dhe me te mira nane KOSOVES

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 43
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Urimet me te thella dhe me te mira nane KOSOVES   17/2/2010, 06:25

Urimet e mia me té thella per gjithe Shqiptaret anembane botes...

I mbushi dy vjet Kosova,!....Té rroft sa te rrotullohet Globi ...

Lavdi te gjithe déshmoreve tané ! Respekt shum té thelle per ata qe kontribuan,shum e shum vite per ket pavaresi. Respekt popullit te Kosoves ...

Per nje Kosove bashkekohore GEZUARE !!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Urimet me te thella dhe me te mira nane KOSOVES   17/2/2010, 18:10

Nene Kosoves dhe gjithe popullit shqiptar kudo qe ndodhet dhe feston sot,urimet me te perzemerta ne dyvjetorin e Pavaresise.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
qobani
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 27
Location : ne zemer te nje vajze
Job/hobbies : kokerrshpinolog
Registration date : 16/01/2010

MesazhTitulli: Re: Urimet me te thella dhe me te mira nane KOSOVES   18/2/2010, 13:14

urime urime dhe gjitha te mirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Urimet me te thella dhe me te mira nane KOSOVES   18/2/2010, 20:00

Urime Diten e Pavarsise per te gjith Shqiptaret ku do qe ndodhen.

Admin

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Urimet me te thella dhe me te mira nane KOSOVES   19/2/2010, 01:18

Urimee Urimee per t'gjith shqiptart ne bote diten e pavarsise


Edituar pėr herė tė fundit nga TheBest nė 19/2/2010, 01:19, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : Gabim ne text)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Urimet me te thella dhe me te mira nane KOSOVES   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urimet me te thella dhe me te mira nane KOSOVES
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: