Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 28
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

MesazhTitulli: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   18/2/2010, 23:04

NDOSHTA keshtu eshte me mire


vazhdoni ju Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   19/2/2010, 01:17

Ndoshta ke te drejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 28
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   19/2/2010, 23:03

Ndoshta nuk vi Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   20/2/2010, 00:39

ndoshta ke harru
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   20/2/2010, 19:24

Ndoshta do mesoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
floriana
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 5
Age : 25
Location : kosovo
Registration date : 06/02/2011

MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   6/2/2011, 16:47

ndoshta neser do jet dite me emire se sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   7/2/2011, 19:10

Ndoshta neser do jesh e imja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
floriana
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 5
Age : 25
Location : kosovo
Registration date : 06/02/2011

MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   8/2/2011, 02:10

Ndoshta se shpejti do gjej dike qe me pelqen........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   8/2/2011, 04:17

Ndoshta une jam ai personi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
shaban cakolli
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 33
Location : gjermani
Registration date : 14/09/2012

MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   14/9/2012, 16:50

Ndoshta ju jeni,por ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: