Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Brangelina ne kundersulm*.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Brangelina ne kundersulm*.   24/2/2010, 03:32

Perpara dy javesh News of the World doli me lajmin e madh per fundin e ciftit me te adhuruar ne bote: Brad Pitt dhe Angelina Jolie. Megjithate ata nuk po ndahen, dhe per publikimin e ketij lajmi qe shiti gazeten me miliona kopje ate dite, avokati i tyre eshte hedhur ne kundersulm: do te hape nje ceshtje gjyqesore.
Gjithe kete zhurme mediatike e krijoi nje marreveshje paramartesore / financiare te nenshkruar nga cifti perpara nje muaji ne Los Angeles. Avokati i Brangelinas ka dale me nje deklarate per shtyp:
“News of the World nuk ka plotėsuar kėrkesat e klientėve te mi pėr tėrheqje tė lajmit dhe falje per nje lajm te pavertete i cili me pas ka qarkulluar edhe neper media te tjera. Ceshtja do te shkoje me tej”

* Ne foto Brad Pitt dhe Angelina Jolie duke u puthur ‘per publikun’ ne nje ndeshje te Superbowl ne Miami, ne fundjave.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Brangelina ne kundersulm*.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: