Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beyonce eshte rrezuar ne nje koncert te sajin ne Brazil.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Beyonce eshte rrezuar ne nje koncert te sajin ne Brazil.   24/2/2010, 03:35

Beyonce Rreshket! Prisni, jo ne ate kuptim, eshte ende e re. Ama eshte rrezuar ne nje koncert te sajin ne Brazil duke rrezikuar veten.
Fituesja e 6 cmimeve Grammy ka qene ne Florianopolis ne daten e rradhes te turneut te saj ‘I Am..’ dhe edhe pse i kishte provuar pafundesisht koreografite e saj, edhe pse dyshemeja ishte e njejta e cdo koncerti tjeter, edhe pse askush nuk kishte hedhur nje lekure bananeje aty, jo gjithmone te mbajne gjunjet dhe ajo ka rene. Me tendence drejt publiku i cili ka bere te veten: Ka mbushur duart ose e ka ndihmuar te cohet.
28 vjecarja ka vazhduar koncertin a thua nuk kishte ndodhur asgje dhe kjo i jep respekt.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Beyonce eshte rrezuar ne nje koncert te sajin ne Brazil.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: