Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nje Johnny apo nje James…

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Nje Johnny apo nje James…   24/2/2010, 03:38

Colin Farrell ėshtė hapur pėr momentet e tij tė vėshtira, duke zbuluar se alkoolizmi e kishte nxjerrė atė nga kontrolli.
33-vjeēari qe portretizoi Aleksandrin e Madh ne filmin e Oliver Stone, ka dy djem, James (6 vjec) me ish-tė dashurėn Kim Bordenave dhe Henryn (kater muajsh) me Alicja Bachleda. Ne interviste ka treguar se kishte pasur momente kur kishte qenė mė i interesuar pėr tu dehur se sa per te ndenjur me djalin e tij.
- “Kishte momente kur isha me djalin tim dhe gjitchka mendoja ishte kur po vjen ora qe te dal dhe dehem” �" ka treguar Farrell i cili prej dy vitesh ka kaluar periudhen e veshtire, edhe pse qe pas asaj kohe nuk ka bere asnje film te suksesshem. Sidoqofte ky nuk eshte argument per tu kthyer ne llum.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nje Johnny apo nje James…
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: