Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 THE box-office

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: THE box-office   1/4/2010, 15:19

Johnny Depp kohet e fundit eshte bere aktori me i paguar per cekun e majme qe ka marre per te ri-vene kapelen e Jack Sparrow tek filmi i katert i Pirateve te Karaibeve. Por revanshi i tij nuk mbaron ketu… Bashkepunimi i tij me i ri me gati te perhershmin Tim Burton “Alice in Wonderland” e sjell ate ne maje te fimave me te pare te fundjaves qe lame pas.
‘Liza’ e Burton ka kaluar 200 milionėt edhe pse ka vetem 3 dite ne kinema. Sukses te madhe ka patur edhe versioni i tij 3-D, duke qene i dyti pas AVATAR qe ta beje kinemane e ketij lloji nje gje qe thjesht DUHET ta besh.
Deri me tani ai ka thyer rekordin e epikut te Mel Gibson “The Passion of the Christ” (2004).
Klasifikimi i filmave me te pare vazhdon me dramen e Richard Gere dhe Ethan Hawke “Brooklyn's Finest”, me 13.5 milionė dollarė, ndersa filmi i ri i Martin Scorcese me protagonist Leonardo Di Caprio “Shutter Island”, eshte i treti me 13.3 milionė.
“Cop Out” dhe “Avatar” mbyllin 5 me te miret.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
THE box-office
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: