Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Depp i trembet ‘rrahjeve’.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Depp i trembet ‘rrahjeve’.   1/4/2010, 15:20

Planet e Johnny Depp pėr t’iu bashkėngjitur grupit te tij muzikor “Babybird” (me te cilet duhet te thene, kendon me hope, vetem kur ka kohe) kane ngelur vetem aq. Arsyeja? Aktori nuk eshte edhe aq i siugurt.
Aktori me i paguar i momentit i cili ka financuar edhe albumin e fundit te ketij grupi e sheh muziken si nje menyre ideale per tu larguar nga vemendja e te gjitheve, per te gjetur nje moment qetesie.
Depp ndodhet keto kohe ne Venecia ku po xhiron me Jolie filmin ‘The Tourist’ ndersa turneu i Babybird fillon me 15 mars.
Menaxheret jane kategorikisht kunder pjesmarrjes ne kete turne per shkaqe sigurie.
Mesa duket ka shume fansa te Johnny Depp, po ka edhe me shume nga ata qe se duan.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Depp i trembet ‘rrahjeve’.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: