Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 GaGa, nje shtepiake e deshperuar.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: GaGa, nje shtepiake e deshperuar.   1/4/2010, 15:43

Lady GaGa, personazhi muzikor me karizmatik, mbase i te gjitha koherave, e dalluar per performancat e saj publike ekstrentike nuk eshte edhe aq mondane ne jeten e perditshme. Madje i pelqen jeta e saj e thjeshte �" buke e djathe " larg luksit.
Edhe pse albumi i saj debutues “The Fame” i ka dhene asaj fame dhe miliona ajo pohon se nuk e ka ndryshuar stilin e jetes.
“Nuk ka nje shenje baraz mes luksit dhe glamour-it. Edhe pse nuk kam patur para ne te shkuaren gjithmone e gjeja mundesine per te bere nje jete glamour. Ama asnjehere nuk kam nevoje per luksin. Aq e ngjashme ka qene jeta ime me ate te personazheve te Sex and the City pershembull, sa nuk kam marre asnjehere patente, rrjedhimisht nuk kam patur asnjehere makine, kam jetuar gjithe jeten time me qera, dhe kam udhetuar. Per mua kjo eshte jeta. Nuk do te burgosem kurre ne nje pallat te ngjashem me ate qe shfaqet ne videon e Paparazzi”


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
GaGa, nje shtepiake e deshperuar.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: