Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Usher kurre me ne altar.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Usher kurre me ne altar.   1/4/2010, 15:48

Ylli i muzikės R&B, Usher, eshte konfesuar per mediat duke hedhur poshtė lajmet e nje prag martese te dyte pas ndarjes sė hidhur nga ish-bashkėshortja Tameka Foster.
Usher u martua me stilisten nė vitin 2007, per t’u ndarė njė vit me 2009 me kembenguljen e kėngėtarit, i cili (te pakten ne ate kohe) ishte i bindur se mosmarreveshjet kohe pas kohe do te conin heret a vone ne nje ndarje. Usher thotė se pėrvoja e ka bėrė qė ai tė mendojė dy herė para se tė mendoje edhe nje here per martesen.
“Nuk e di nėse do tė martohem pėrsėri, nderkohe jam 31 vjeē. Po i bej gjerat sic dua, pa u sforcuar. E rendesishme eshte cfare jam jo cfare do te duhet te isha. Kam dy femije te bukur dhe nje jete komode. S’ka asnje arsye qe me con ne altar”


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Usher kurre me ne altar.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: